Co to jest ruletka i jak w nią grać

W dzisiejszych czasach gracze często zaczynają grać w sloty online, ponieważ są one bardziej atrakcyjne. Jednak z czasem automaty mogą się znudzić i gracz chce doświadczyć nowych wrażeń, najlepszą opcją jest bęben z kulką. Klasyka kasyna i symbol rozrywki hazardowej. Jak grać w ruletkę w kasynie i na jakie mnożenie można liczyć w przypadku wygranej, to pierwsze pytania, które interesują wielu.

Układ automatu do gry jest o wiele łatwiejszy do zrozumienia dla początkującego, ale ruletka gra online ma zasady i subtelności gry. Zanim zaczniesz obstawiać zakłady na prawdziwe pieniądze, musisz wczuć się w istotę sprawy, a dopiero potem przystąpić do działania.

Proces gry jest intuicyjny, wielu widziało filmy, gdzie goście instytucji umieścić wszystko na „zero” i wygrać dużo pieniędzy. W rzeczywistości nie jest to takie proste, musisz poznać podstawowe zasady gry w ruletkę zanim zaczniesz obstawiać. Wypłaty, mnożniki i jakie kroki są obecne w procesie.

Zasady gry w ruletkę

Po pierwsze, istnieje kilka odmian. W tym rozdziale opisujemy podstawowe zasady, które dotyczą wszystkich typów. Część dostawców w licencjonowanych kasynach online obejmuje różne rodzaje. Ruletka w kasynie na żywo jest priorytetem, ponieważ bezpośredni kontakt z krupierem czyni rozgrywkę bardziej ekscytującą.

Kierujemy się do kasy, wpłacamy saldo i otwieramy wybraną grę z odpowiednim poziomem zakładu. Wirtualne kluby mają kilka pokoi z różnymi poziomami zakładów, od kilku centów do kilku tysięcy dolarów. Na stole znajduje się bęben z 37 komórkami, w tym „zero”, podobny do tego, który jest stosowany w europejskiej ruletce. Każda liczba oprócz zera jest albo czerwona albo czarna.

Krupier informuje graczy o rozpoczęciu zakładów i akceptuje je. Cały bęben podzielony jest na kilka sekcji, czerwoną, czarną, 1-18, 19-36 i inne. Zasady są różne dla każdego typu, więc zajmiemy się podstawowymi zasadami. Po wniesieniu zakładu, krupier kręci kołem i rozpoczyna grę. Wynik końcowy zostanie zaliczony, gdy piłka zatrzyma się całkowicie w jednym z ogniw. Wygrane są przyznawane, a krupier ogłasza wznowienie zakładów.

Nowoczesne wirtualne kluby mają nie tylko podstawowe odmiany ruletki, ale także z podwyższonymi mnożnikami i dodatkowymi zakładami, gra w ruletkę online. Wszystko zależy od wybranego kasyna online.

W celu zapoznania się z zasadami Ruletki i ugruntowania swojej wiedzy, polecamy zagrać w grę demo za kredyty demo.

Rodzaje ruletki w kasynach online

Aby zrozumieć ruletkę, musisz zapoznać się z podstawowymi typami, których jest dzisiaj trzy. Pierwsze z nich pojawiły się w średniowiecznym Paryżu, kiedy to szlachta zbierała się w ciasnych kręgach i spędzała czas na hazardzie. Od tego czasu minęło sporo czasu, zmienił się rodzaj rozrywki, zachowując jednak podstawy.

Maksymalne możliwe wygrane w ruletce francuskiej to 35:1 z pojedynczym zakładem na komórkę. Im wyższa możliwa krotność, tym mniejsze szanse na wygraną. Minimalna możliwa wygrana wynosi 1:1.

Zasady Amerykańskiej Ruletki. W przeciwieństwie do poprzedniego typu, amerykański ma 38 komórek. Pole to jest mniejsze i ma dwa zera. Główne typy zakładów to jedenaście. Jeśli postawisz na Czerwone lub Czarne, a kulka spadnie na jedno z zer, otrzymasz 50% zwrotu.

Przemysł hazardowy online jest obecnie zdominowany przez tę formę, chyba że liczyć ruletkę z krupierem na żywo.

Europejska gra ruletka online ma kilka różnych podstawowych zakładów, i możesz dowiedzieć się więcej o nich na starcie. Na przestrzeni dziejów opracowano wiele strategii. Od czasów średniowiecza matematycy próbowali rozwikłać tajemnicę liczb i zidentyfikować strategie wygrywania.

Ale przez kilkaset lat nikt nie był w stanie stworzyć strategii gry w ruletkę. Najlepsze, co mogli zrobić matematycy i naukowcy, to zredukować ryzyko przegranej do minimum, ale nawet takie podejście niczego nie gwarantuje.

Użytkownicy serwisów hazardowych mają dwa cele: dobrze się bawić i zarabiać pieniądze. A drugi czynnik jest szczególnie ważny dla zdecydowanej większości odbiorców gier hazardowych. Dlatego też prawie każda recenzja kasyna zaczyna się od przeglądu bonusów i promocji.

Bonusy występują w różnych rodzajach:

  • Kasyno bonus bez depozytu (za rejestrację w serwisie);
  • Witamy (przy pierwszej wpłacie);
  • Dla powtórnych wpłat;
  • Zachęty dla stałych graczy.

Bonusy są przyznawane w formie prezentów pieniężnych za grę, freespinów na slotach, zwiększonych kursów i freeplay.

Rodzaje ruletki:

  • Francuska ruletka jest miejscem, w którym rozpoczęła się historia hazardu, tak jak jest ona znana dzisiejszym entuzjastom zakładów. Europejska i amerykańska ruletka pojawiły się znacznie później. Zasady francuskiej ruletki są następujące. Gra posiada 37 komórek, w tym symbol zero, oraz dziesięć podstawowych rodzajów zakładów. Użytkownik może skorzystać z werbalnej formy obstawiania nie na samym kole, ale na sąsiednim polu.
  • American Roulette – W 18 wieku, duża liczba imigrantów przybyła do Ameryki. Francuscy osadnicy przywieźli ze sobą nową rozrywkę hazardową. Gra nie zyskała jednak sławy wśród tubylców. Nawet dzisiaj Amerykanie preferują gry karciane, takie jak blackjack czy kości. Darmowe gry online ruletka jest nieodłączną formą i ikoną gry w kasynie.
  • Europejska Ruletka jest formą arbitralną od Francuskiej Ruletki i ma najmniejsze różnice. Umieszczone we wszystkich kasynach online z licencją. Zasady Europejskiej Ruletki. Pole ma 37 komórek, w tym „zero”, wszystkie liczby są podzielone na czerwone i czarne. Na początku pada zdanie „postaw zakład”, koło zaczyna się kręcić i kulka zaczyna się toczyć do tyłu. Ostateczny wynik zależy od końcowej pozycji piłki.

Twórcy gier ruletki online

W przypadku stacjonarnych klubów hazardowych, wszystko co musisz zrobić, to kupić sprzęt i ustawić go dla swoich gości. Kasyna online działają na innej zasadzie, ich właściciele muszą zawierać umowy partnerskie z dostawcami. Dostawca jest dostawcą oprogramowania i może rozwijać automaty do gry, gry stołowe, gry karciane i ruletkę dla wirtualnych klubów. Oczywiście, przed dostarczeniem oprogramowania, zakład jest sprawdzany pod kątem licencji.

Ze względu na popularność automatów do gry, dostawcy skupiają się na rozwoju video slotów. Tylko niektórzy przeznaczają pracę na tworzenie gier karcianych i innych gier stołowych. Niektóre firmy produkujące oprogramowanie tworzą wyłącznie gry stołowe i karciane dla kasyn. Wymieńmy główne firmy:

Tom Horn – firma zajmuje się wyłącznie tworzeniem gier stołowych i karcianych. Video poker, ruletka amerykańska i europejska. Gry są dostępne tylko w trybie offline bez krupiera na żywo. Dlatego dla tych, którzy chcą cieszyć się atmosferą ekscytacji, dostawca nie jest odpowiedni. Grafika i animacja są na średnim poziomie.

Evo Play – oferta gier jest mniej bogata niż w przypadku firmy opisanej powyżej. Lepsze wykonanie video pokerów i europejskiej ruletki. Rozgrywka odbywa się bez udziału krupiera na żywo. Ostateczne wyniki są zliczane przez generator liczb losowych.

Evolution Gaming jest jednym z najbardziej zaawansowanych dostawców gier stołowych w wirtualnych instytucjach. Główną zaletą jest to, że w rozgrywce bierze udział krupier na żywo.

Prawie połowa znanych dostawców zajmuje się rozwojem oprogramowania stołowego dla portali z grami na pieniądze. Na przykład, dobrze znany NetEnt posiada solidną bibliotekę gier karcianych i stołowych, w tym ruletkę. Różnorodność odmian zależy od wybranego kasyna online. Możesz wybrać najlepszą instytucję na podstawie preferencji w odpowiedniej sekcji.